Кокеза им се извини на Србите, за селекторот по мечот со Литванија

Претседателот на Фудбалскиот сојуз на Србија (ФСС) Славиша Кокеза на вонредна прес конференција проговорил за катастрофалниот пораз од Украина (5:0). …

Кокеза им се извини на Србите, за селекторот по мечот со Литванија Прочитај повеќе