Top Sport

Слободан Тедиќ

Манчестер сити купуваат фудбалер од ФК Чукарички?

Српските медиуми јавуваат дека Манчестер сити се заинтересирани за младиот фудбалер на српскиот суперлигаш Чукарички, Слободан Тедиќ, кој минатата сезона …

Манчестер сити купуваат фудбалер од ФК Чукарички? Прочитај повеќе

Scroll to Top