Top Sport

Срѓан Захариевски

Захариевски: Струга ТЛ одработи одлични подготовки во Анталија

Есенскиот првак Струга Трим Лум ги заокружи подготовките во Анталија, а шефот на стручниот штаб на Срѓан Захариевски, искажа задоволство …

Захариевски: Струга ТЛ одработи одлични подготовки во Анталија Прочитај повеќе

Захариевски: Ова беше фантастичен циклус за Струга Трим Лум

Струга Трим Лум ја оствари и осмата победа од стартот на сезоната во Првата македонска фудбалска лига совладувајќи го Тиквеш …

Захариевски: Ова беше фантастичен циклус за Струга Трим Лум Прочитај повеќе

Scroll to Top