Спогодбена разделба на Еурофарм Работник со Дрогришки

РК Еурофарм Работник спогодбено ја прекинале соработката со повремениот македонски репрезентативец, Стефан Дрогришки, објави клубот на својата интернет страница. „Во …

Спогодбена разделба на Еурофарм Работник со Дрогришки Прочитај повеќе