Гибсон со патика во рака го брка Бјелица да му залепи банана (видео)

НБА дуелот меѓу Минесота и Сакраменто заврши со победа на домаќините од 132-105. Сепак резултатот на дуелот падна во втор …

Гибсон со патика во рака го брка Бјелица да му залепи банана (видео) Прочитај повеќе