Нотингем го рушат сопствениот рекорд за „отпадникот“ од Ливерпул, Авонији

Новиот англиски премиерлигаш, Нотингем форест се блиску до договор со Таиво Авонији во трансфер кој ќе го сруши рекордот за …

Нотингем го рушат сопствениот рекорд за „отпадникот“ од Ливерпул, Авонији Прочитај повеќе