Соиграч на Мегваер кој ја заврши кариерата поради повреда доби милион фунти!

Поранешниот фудбалер на Шефилд јунајтед, 28-годишниот Тери Кенеди, сигурно мислел дека животот му дал „лоша рака“ откако неговата ветувачка фудбалска …

Соиграч на Мегваер кој ја заврши кариерата поради повреда доби милион фунти! Прочитај повеќе