Top Sport

Твитер

Крстијано ефект, Реал остана без еден милион следбеници

Заминувањето на Кристијано Роналдо од Реал Мадрид во Јувентус се почувствува и на социјалните мрежи на „кралскиот клуб“. Како што …

Крстијано ефект, Реал остана без еден милион следбеници Прочитај повеќе

Милан: Благодариме, Твитер, можеме да ги напишеме сите трофеи

Твитер денеска, конечно, ги смени правилата на користење и на своите корисници им даде повеќе место за изразување на мислењето. …

Милан: Благодариме, Твитер, можеме да ги напишеме сите трофеи Прочитај повеќе

Scroll to Top