Top Sport

уфц 254

Хабиб го среди Гетџи, па се прости од УФЦ – „И ветив на мајка ми“

Хабиб Нурмагомедов предмалку во Абу Даби во главната борба на вечерта во УФЦ 254, во лесна категорија славеше триумф против …

Хабиб го среди Гетџи, па се прости од УФЦ – „И ветив на мајка ми“ Прочитај повеќе

Scroll to Top