Од НБА во Реал Мадрид

Францускиот репрезентативец Венсан Поарије е нов играч на реал Мадрид. Поранешниот играч на Басконија, изминатите две сезони ги мина во …

Од НБА во Реал Мадрид Прочитај повеќе