Директорот на Лидс во конфликт со сопствените навивачи по ремито во последната минута

По 2:2 ремито со Брентфорд, обезбедено со голот на Патрик Бамфорд во последната минута, директорот на Лидс јунајтед, Виктор Орта …

Директорот на Лидс во конфликт со сопствените навивачи по ремито во последната минута Прочитај повеќе