Барса од среда ќе има нов напаѓач

Фудбалскиот клуб Барселона доби дозвола од Ла Лига да донесе нов играч. Иако преодниот рок е завршен, според парвилата на …

Барса од среда ќе има нов напаѓач Прочитај повеќе