Вилсон Дејвис: Ривалството меѓу Пелистер и Вардар може да се спореди со Порто – Бенфика

Ракометниот вицепрвак Еурофарм Пелистер го претстави новото засилување Вилсон Дејвис од Иври. Португалскиот среден бек реши да ја замине Франција …

Вилсон Дејвис: Ривалството меѓу Пелистер и Вардар може да се спореди со Порто – Бенфика Прочитај повеќе