Top Sport

Волфсбергер

Али со луд гол со „ножички“, Тотенхем пак убедлив против Волфсбергер

Тотенхем без мака го потврди пласманот во осминафиналето на Лига Европа, откако на реваншот со австрискиот Волфсбергер стигна до 4:0 …

Али со луд гол со „ножички“, Тотенхем пак убедлив против Волфсбергер Прочитај повеќе

Јунајтед и Тотенхем со доминантни победи, Звезда во 93. минута „извлече“ реми со Милан

Манчестер јунајтед и Тотенхем имаа супериорни гостински победи во првите мечеви од 1/16-финалето на Лига Европа, Милан во 93-тата минута …

Јунајтед и Тотенхем со доминантни победи, Звезда во 93. минута „извлече“ реми со Милан Прочитај повеќе

Scroll to Top