Нижиќ со песна од Халид Бешлиќ на тренинг на Ахмат! (видео)

Поранешниот капитен на Хајдук, Зоран Нижиќ е едно од новите засилувања на рускиот прволигаш Ахмат Грозни, и на еден од …

Нижиќ со песна од Халид Бешлиќ на тренинг на Ахмат! (видео) Прочитај повеќе