Top Sport

Фудбалер на Џенова уапсен за силување

Маноло Портанова, фудбалерот од школата на Јувентус, кој во јануари беше продаден на Џенова е во куќен притвор поради учество во групно силување, јавува италијанската „РАИ“.

21-годишниот фудбалер од средниот ред, кој е син на поранешниот дефанзивец на Џенова и Наполи, Даниеле Портанова, е еден од тројцата луѓе кои се обвинети дека силувале една 22-годишна девојка на домашна забава во Сиена.

Според италијанските медиуми, еден од обвинетите тврди дека имал консензуален секс со жената, додека другите засега се бранат со молчење додека трае истрагата.

https://animebee.to kissanime. Ojamajo Doremi Sharp Episode 49

Watch anime online for free at AnimeDao god of highschool animedao. Watch Colorful The Motion Picture (Dub) Episode Full

AnimeHeaven Watch anime online, English anime online HD. Swan Lake (https://animeheaven.pro/m/M8MX) Episode Full

KissAnime Peatix: https://peatix.com/user/8590156/view

Scroll to Top