Top Sport

Хаџи со магичен гол ги „стресе“ Германците!

Романија има рано и неочекувано водство на гости кај Германија во меч од нашата група во квалификациите за СП во 2022, откако Јанис Хаџи покажа дека крвта не е вода, постигнувајќи маестрален гол сред Хамбург.

Хаџи, кој игра во тимот на Глазгов Ренџерс, успеа да ја декласира цела одбрана на „маншафтот“ на Ханси Флик и да го матира Марк-Андре Тер Штеген.

Website https://animeheaven.pro: Watch Nozomi Witches animeheaven Episode 3 dragon ball z anime heaven

Website https://wcostream.cc: Watch Sunny Ryoko wcostream Episode 48 mickey and the roadster racers wcostream

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

AnimeDao: One: Kagayaku Kisetsu e anime episode 4 online free at https://animedao.nl hunter x hunter animedao

Watch anime online for free at AnimeFLV anime stream

Scroll to Top