Top Sport

Ибра направи сè во дербито – постигна гол, ќе се тепаше со Лукаку и доби црвен картон!

Со Златан Ибрахимовиќ никогаш не е здодевно. Шведскиот ветеран го покажа ова уште еднаш на градското дерби Милан-Интер во Копа Италија, откако за неполн час направи речиси сè – постигна гол, се испопцу со Ромелу Лукаку, и подоцна доби црвен картон за груб фаул над Александар Коларов.

Само Златан!

Watch A Silent Voice Episode Full at AnimeHeaven animeheaven black clover

Scum's Wish Episode 12 at website https://funimationfree.com. See more funimation streaming service

Scroll to Top