Top Sport

Каде отидоа мускулите на Герет Бејл за шест месеци?

Навивачите на Реал Мадрид повторно се вратија на својот омилен „спорт“ – критикувањето на Герет Бејл, откако Велшанецот објави фотографии од тренинзите на „кралскиот“ клуб на кои се забележува дека има загубено мускулна маса, посебно во нозете.

Бејл имаше доста проблеми со повредите последните месеци, нешто што може да е причина за драстичната промена, а дел од навивачите саркастично додадоа дека се работи за „премногу играње голф“.

Велшанецот исто така беше под критики за неговата објава од тренингот, што беше првпат од август да се појави на социјалните мрежи со пост поврзан со Реал Мадрид. „АС“ коментираше дека „Бејл никогаш не бил познат по неговата блиска поврзаност со навивачите на Реал Мадрид“.

english dubbed anime. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

watch anime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

AnimeFreak Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Cour 2

anime freaks website AnimeFreak Fairy Tail (Dub)

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 10

anime freaks website One Piece

tải go88
Scroll to Top