Top Sport

Навивач со порака за Лео: Прости и на мајка ми, се викам Кристијано!

Еден навивач на аргентинската репрезентација стана хит на социјалните мрежи, откако имаше посебна порака до Лионел Меси по 3:0 победата над Уругвај во квалификациите за Светското првенство.

11-годишното момче стоеше покрај тренинг-кампот на репрезентацијата со транспарент на кој пишуваше: „Меси, прости и на мојата мајка, не знаела што прави, се викан Кристијано“.

Watch Uta no Prince Sama 2 Episode 13

Watch anime online for free at AnimeTV animes online

4Anime: The Animatrix (Dub) anime episode Full online free at https://4anime.biz persona 4 the animation online

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeKisa: Space Battleship Yamato - Final Chapter anime episode 2 online free at https://animekisa.in anime stream

Scroll to Top