Top Sport

Новото фото на Торес пак ги шокираше фановите

Фернандо Торес продолжува да ги импресионира своите навивачи со фантастичната трансформација на своето тело, откако се појави негова фотографија во теретана.

36-годишниот Торес се повлече од фудбалот во јуни 2019 година, и никогаш не беше познат како физички силен на теренот, но во пензија очигледно си нашол ново хоби. Кога пред неколку недели потпишуваше договор да стане тренер на Б-тимот на Атлетико, првпат беше забележана неговата трансформација.

Фановите се чудат колкав се „направил“ Фернандо Торес

WCOStream wcostream: Watch Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen (Dub) Episode Preview

KissAnime kissanime gone: Watch Black Clover (Dub) Episode 108

Scroll to Top