Top Sport

Реал има „кралски“ авион (Фото галерија)

Реал Мадрид е најславниот светски клуб, тоа подразбира дека мора да има и најдобар авион. Леталото со кое играчите одат на гостувањата содржи буквално се што им е потребно на ѕвездите на Реал.

Туш кабини, храна и пијалоци во изобилство, љубезен персонал, луксуз и удобност, секако се предностите на овој авион.

Кога ќе ги погледнете фотографиите ќе ви стане јасно зошто играчите на Реал никогаш не дошле уморни на некое гостување.

Scroll to Top