Top Sport

Специја го победи Удинезе, едно полувреме за Несторовски

Специја го совлада Удинезе со 2:3 на гости, а македонскиот интернационалец Илија Несторовски се збогува со навивачите со оглед дека многу веројатно ќе замине од клубот на крајот од сезоната.

За гостите стрелаа Верде, Гијаси и Маџоре.

Торино на гости го совлада составот на Верона со 0:1, со голот на Јосип Брекало во 19.минута.

anime websites. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime dub Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

free anime online Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

watch animes Attack on Titan Season 3 Part 2

anime to watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

anime sites AnimeDao Naruto: Shippuden (Dub)

tải go88
Scroll to Top