Top Sport

Тепачка во Манчестер Јунајтед?

Манчестер Јунајтед оваа сезона потфрли на резултатски план, а раководството најави дека ќе им ги намали на годишните плати на фудбалерите за 25%. Ова секако се рефлектира и на атмосферата во тимот која е дојдена до точка на вриење.

Последниот тренинг на тимот е принудно прекинат поради физичка пресметка меѓу двајца фудбалери.

Како што тврди „Сан“, Ралф Рангник бил принуден да го прекине тренингот на тимот откако двајца првотимци, чии имиња не се наведени, имале физички дуел.

old animefreak. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime freak tv Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside

AnimeFreak Tokyo Revengers (Dub) Episode 22

anime website AnimeFreak Fairy Tail

animefreaks official website Naruto

Tokyo Revengers (Dub)

tải go88
Scroll to Top