Top Sport

Трансферот на Костиќ пропаднал поради погрешна имејл адреса

Менаџерот на српскиот репрезентативец Филип Костиќ, Фали Рамадани, открил зошто неговиот клиент не успеал да го реализира трансферот во Лацио. Клубот на фудбалерот, Ајнтрахт, од моментот кога Лацио покажале интерес за него, ги минирал преговорите.

Ајнтрахт на Лацио им дале погрешна имејл адреса, така што понудите никогаш не стигнале на вистинското место.

Поради тоа, на почетокот на минатата недела, Костиќ, штрајкуваше, односно одбиваше да тренира.

Последната понуда на Лацио, која Анјтрахт ја одби изнесуваше 18 милиони евра.

Филип Костиќ има договор со германскиот тим до јуни 2023 година.

AnimeDao: Polyphonica anime episode 12 online free at https://animedao.nl classroom of the elite animedao

Watch Firestorm Episode 26

AnimeFreak Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://twistmoe.net: Watch Transformers Victory (Dub) twistmoe Episode 38 gogoanime

Able2know: https://able2know.org/user/gogoanimelol/

Torgi gov: https://torgi.gov.ru/forum/user/editDone/1431946.page

Scroll to Top