Top Sport

Јокиќ Додека победуваме сѐ чувствувам добро

Никола Јокиќ, актуелниот МВП во НБА лигата, со уште една одлична партија, го предводеше Денвер до победата над Детроит 117:111.

Јокиќ натпреварот го заврши со 34 поени, девет скока, осум асистенции, две украдени топки и една блокада.

„Се чувствувам добро, особено во последно време. Шутот ми оди добро, поагресивен сум на теренот. Тоа е така дека победуваме“, рекол Јокиќ.

Српскиот центар и оваа сезона е еден од главните кандидат за МВП наградата. Сезонава има одиграно 11 натпревари со трипл-дабл учинок.

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

My Hero Academia Season 2 Episode 24

sites to watch anime 4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

english anime Komi Can’t Communicate

4 anime One-Punch Man

animes online My Hero Academia Season 3 (Dub)

tải go88
Scroll to Top