Top Sport

Мајкл Џордан „нападна“ две момчиња кои побараа автограм и фотка со идолот

Две момчиња, навивачи на Шарлот Хорнетс, чекаа пред влезот во гаражата на клубот да пристигнат играчите за да го видат идолот Ламело Бол. Сепак, доживеаја шок.

dobivaj vesti na viber

Наместо ѕвездата на клубот пристигна сопственикот на Хорнетс, легендарниот Мајкл Џордан.

Момчињата полудеа од среќа и извикаа: “Мајкл Џордан! Можеме ли да се сликаме со тебе?”

Сепак, добија брутален одговор.

„Не! Спушти го тоа срање!“, извика Џордан со наредба да ги спакуваат мобилните телефони.

Едно од момчињата сето ова го сними и го објави, а Мајкл Џордан доби јавни критики за неговото однесување кон момчињата.

 

go88 lmhmod danh bai doi thuong go88 may88 nhà cái cho go88

sunwin asia game sunwin sunwin group

Scroll to Top