Top Sport

МЗТ Скопје Аеродром убедлив против Феникс

МЗТ Скопје Аеродром продолжи со серијата победи кои му ја донесоа првата позиција на табелата. Тимот на на Александар Петровиќ го совлада Феникс со 92:68.

Бранителот на титулата доминираше во првото полувреме по кое водеше со двоцифрена разлика (50:40). Сите дилеми околу победникот беа разрешени на почетокот на третиот период кога МЗТ направи серија од 12:0 и создаде недостижна предност.

МЗТ Скопје Аеродром сега има две победи повеќе во однос на Пелистер во пресрет на утрешното гостување на битолчани во Гостивар.

https://aniwatch1.com/. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

watch anime free Bleach (Dub)

That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)

anime stream Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

AniWatch DARLING in the FRANXX (Dub)

tải go88
Scroll to Top