Top Sport

Њујорк Никс подготвуваат трејд, Кемба Вокер за Џон Вол

Кемба Вокер по само неколку месеци ќе ги напушти Њујорк Никс. Четирикратниот Ол стар, ќе биде разменет во некој друг клуб.

Вокер, минатото лето од Бостон пристигна во франшизата од родниот град. Потопиша договор вреден 20 милиони долари.

Плејмејкерот лошо ја започна сезоната, осана без место во стартната петорка, а на последните натпревари го нема во ротацијата кај тренерот Том Тибодо.

Американските медиуми шпекулираат дека е можен трејд на релација Никс-Хјустон. Вокер бисе преселил во Тексас, а во Њујорк би прстигнал Џон Вол кој речиси две години е повреден.

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

dubbed anime Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc

DARLING in the FRANXX Episode 17

4Anime Josee, the Tiger and the Fish Episode Full

anime sites 4Anime Attack on Titan Season 3 (Dub)

Scroll to Top