Top Sport

Бекер: Добив ќерка од петминутен однос на скали!

Ана Ермакова (19) тргна по стапките на својата мајка, Ангела Ермакова, па заплива во манекенските води. Од неа се очекувало такво нешто, да одбере јавна професија затоа што е ќерка на славни родители. Татко и е екс-тенисерот, Борис Бекер.

Нејзината животна приказна е многу необична затоа што таа не е плод на љубов, туку на петминутнаа авантура во лондонскиот ресторан „Нобу“. Таа кратка авантура Бекер го чинеше развод со претходната сопруга.

Во книгата „Boris Becker’s Wimbledon“, спортската легенда открила дека една страстна вечер тој и направил дете на Ангела Ермакова.

„Тоа не постави на првата, наместо на последната страница од весниците и го уништи мојот брак со Барбара иако тој најверојатно секако би завршил. Но добив ќерка, преубава млада жена која ја сакам. Се срамам поради начинот на кој се се случи и што си го растурив семејството. Мајката на Ана и јас станавме родители“ – напиша меѓудругото Бекер.

Тој раскажува и каде се случил љубовниот чин со манекенката.

„Не знам дали е тоалетот подобро место, но ние тоа го направивме на скали. Медиумите пренесоа дека сме имале односи во тоалет. Тоа не беше афера, тоа беше однос од 5 минути“ – рече Бекер.

Таа вечер Германецот го одиграл својот последен професионален тениски меч и сакал тоа да го прослави со пријателите.

Ана е денеска возрасна, полнолетна девојка која влезе во манекенските води.

View this post on Instagram

👀

A post shared by Anna Ermakova ✨ (@annaermakova1) on

View this post on Instagram

When u wear a twirly skirt 💃🏼🙈

A post shared by Anna Ermakova ✨ (@annaermakova1) on

View this post on Instagram

🏖🏖

A post shared by Anna Ermakova ✨ (@annaermakova1) on

Scroll to Top