Top Sport

Џиџи Брајант e пик на НБА драфт, Ванеса неутешна: Страшно ми недостигаш!

Ванеса Брајант, сопругата на Коби Брајант и понатаму е неутешна по губитокот на најмилите. Таа со нов статус на Инстаграм откако нејзината Џиџи доби почесен драфт во женската НБА лига.

„Така сум горда на тебе Џиџи. Боже, колку ми недостасуваш. Заслужи да живееш долг, среќен и здрав живот. Да можам барем да те прегрнам и да ти кажам колку сум горда на тебе. Најдобра си, девојко. Мама те сака и ми недостсуваш повеќе отколку што можам да опишам. Моја Мамбасита“ напиша Ванеса на Инстаграм.
https://www.instagram.com/p/B_HRI9ujY-0/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Scroll to Top