Top Sport

„Росонерите“ со специјален подарок за 100-годишната Инес, за нејзиниот роденден

Италијанкаата Инес наполни 100-години, а најубавиот подарок за нејзиниот јубилен роденден стигна од екипата на Милан. Од клубот и испратија оригинален дрес со нејзиното има на него и со бројката 100. На дресот се најдоа и потписите на сите играчи на клубот од „Сан Сиро“.

Инес е навивачка на „Росонерите“ од нејзината 18.година.

„Момчиња, играјте добро, направете ме горда. Сакам да им се заблагодарам на сите што го потпишале дресот. Мој мил Милан, те сакам многу“ – вели Инес со подарокот.

Прашана кои се нејзините омилени фудбалери во „црвено-црниот“ дрес таа ги издвои Марко ван Бастен, Руд Гулит и Франк Рајкард, Паоло Малдини, Франко Барези, Алесандро Костакурта и Џенаро Гатузо.

https://animeheaven1.com/. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

anime to watch AnimeHeaven Horimiya

AnimeHeaven So I'm a Spider, So What?

AnimeHeaven Horimiya (Dub) Episode 7

watch subbed anime WONDER EGG PRIORITY

AnimeHeaven Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full

tải go88
Scroll to Top