Top Sport

Зошто Диего Армандо Марадона беше најдобриот?

Денеска Диего Марадона го прослави својот 57 роденден, и за тие кои немаа шанса да го гледаат во живо, една компилација за неговите најдобри потези, иако со слаба резолуција.

Scroll to Top