Top Sport

Армани

Армани го шокира Олимпијакос, а Басконија одигра во НБА стил

Екипата на Армани го изненади првопласираниот тим на табелата во Евролигата, Олимпијакос, и победи во Милано со резултат 83:62. Армани …

Армани го шокира Олимпијакос, а Басконија одигра во НБА стил Прочитај повеќе

Scroll to Top