Top Sport

Брендон Дејвис

Брендон Дејвис од Жалгирис е МВП на 23. коло во Евролига (видео)

Жалгирис од Каунас во 23. коло ја совлада Будуќност од Подгорица на домашен терен во Евролигата, со резултат 84-76. Подгоричани …

Брендон Дејвис од Жалгирис е МВП на 23. коло во Евролига (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top