Top Sport

Џузепе Бергоми

Бергоми: Нема прошка за Лукаку, предавството кон Интер е големо

Поранешните фудбалери на Интер се поделени околу „скандалот“ со Ромелу Лукаку и неговите преговори за трансфер во лутиот ривал, Интер, …

Бергоми: Нема прошка за Лукаку, предавството кон Интер е големо Прочитај повеќе

Бергоми: Го потценив корона вирусот и ставив во опасност мои колеги

Поранешниот фудбалер на Интер, Џузепе Бергоми открива дека имал корона вирус додека работел како ТВ-коментатор, посочувајќи дека ја потценил болеста …

Бергоми: Го потценив корона вирусот и ставив во опасност мои колеги Прочитај повеќе

Scroll to Top