Top Sport

Факундо Медина

Медина: Меси ќе го гушнам, а Мбапе ќе го изнесат во амбулантно возило

Аргентинскиот дефанзивец на Ленс, Факундо Медина му прати застрашувачка закана на Килијан Мбапе пред клучниот меч од француската Лига 1 …

Медина: Меси ќе го гушнам, а Мбапе ќе го изнесат во амбулантно возило Прочитај повеќе

Scroll to Top