Top Sport

Флахау

Влхова ја победи Шифрин на ноќната сензација во Флахау (видео)

Словачката Петра Влхова се промовираше во главен ривал на алпската „кралица“ Микаела Шифрин, откако триумфираше на ноќниот слалом во Флахау …

Влхова ја победи Шифрин на ноќната сензација во Флахау (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top