Top Sport

Генчербирлиги

Соиграчите го нападнале постариот Погба среде натпревар (Видео)

Флорентин Погба, братот на ѕвездата на Манчестер јунајтед, го обележа дербито во турската лига помеѓу Генчербирлиги и Анталијаспор (0:1). Натпреварот …

Соиграчите го нападнале постариот Погба среде натпревар (Видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top