Top Sport

Илие Настасе

Настасе: 14-те Ролан Гароси на Надал се повредни од 23-те гренд слема на Ѓоковиќ

Откако Новак Ѓоковиќ во неделата ја освои својата 23. гренд слем титула во кариерата на Ролан Гарос, така одвојувајќи се …

Настасе: 14-те Ролан Гароси на Надал се повредни од 23-те гренд слема на Ѓоковиќ Прочитај повеќе

Scroll to Top