Top Sport

Иван Класниќ

Судот пресуди во корист на Класниќ, ќе добие милионско обесштетување

Поранешниот фудбалски репрезентативец на Хрватска, Иван Класниќ, на суд ги победи германските доктори. Класниќ пред 13 години покренал тужби против …

Судот пресуди во корист на Класниќ, ќе добие милионско обесштетување Прочитај повеќе

Класниќ на суд го победи лекарите, ќе добие 4.000.000 евра

Поранешниот фудбалски репрезентативец Иван Класниќ, ја добил тужбата против германските доктори, обајви „Индекс“. Како компензација за погрешната дијагноза и несоодведното …

Класниќ на суд го победи лекарите, ќе добие 4.000.000 евра Прочитај повеќе

Иван Класниќ се шегува со Ловрен: Означи пријател што не те препознава (видео)

Поранешниот хрватски фудбалер, Иван Класниќ објави снимка на својот Инстаграм профил како се фотографира со играчот на Ливерпул, екс-колегата од …

Иван Класниќ се шегува со Ловрен: Означи пријател што не те препознава (видео) Прочитај повеќе

Класниќ за проблемите со бубрезите: Веќе никој од моето семејство не може да помогне

Поранешниот хрватски репрезентативец, Иван Класниќ во петокот пред германски суд го објасни својот случај против лекарот на својот поранешен клуб …

Класниќ за проблемите со бубрезите: Веќе никој од моето семејство не може да помогне Прочитај повеќе

Scroll to Top