Top Sport

Кеира Хамрауи

Амината Дијало повторно уапсена за нападот на поранешната колешка од ПСЖ, Хамрауи

Поранешната фудбалерка на Пари Сен-Жермен, Амината Дијало повторно е уапсена во Франција откако полицијата ја продолжи истрагата за нападот на …

Амината Дијало повторно уапсена за нападот на поранешната колешка од ПСЖ, Хамрауи Прочитај повеќе

По неверството со тепаната фудбалерка на ПСЖ, сопругата бара развод од Абидал

Една од најбизарните фудбалски приказни во последно време, стана уште побизарна, откако Хајет Абидал, сопругата на поранешниот спортски директор на …

По неверството со тепаната фудбалерка на ПСЖ, сопругата бара развод од Абидал Прочитај повеќе

Абидал бил во врска со нападнатата фудбалерка на ПСЖ?

Поранешниот фудбалер на Барселона и на француската репрезентација, Ерик Абидал ќе биде испитуван од француската полиција во случајот со нападот …

Абидал бил во врска со нападнатата фудбалерка на ПСЖ? Прочитај повеќе

Scroll to Top