Top Sport

КК АБ Охрид

Дебакл на Охрид во АБА 2 лигата, загуби со 50 поени од Вршац

Кошаркарите на претрпеа вистинска катастрова во својата сала „Билјанини извори“ во рамките на третото коло во Втората АБА лига. Охридските …

Дебакл на Охрид во АБА 2 лигата, загуби со 50 поени од Вршац Прочитај повеќе

Scroll to Top