Top Sport

Копенхаген

ЛЕ: Јунајтед со „петарда“ во Линц, Базел го шокираше Франкфурт (видео)

Манчестер јунајтед стигна до рутинска 5:0 победа на гостувањето кај ЛАСК Линц во првиот меч од осминафиналето на Лига Европа, …

ЛЕ: Јунајтед со „петарда“ во Линц, Базел го шокираше Франкфурт (видео) Прочитај повеќе

Тренерот на Звезда одговори на провокациите со цитат од Чарлс Буковски

Хрватскиот фудбалер на Копенхаген, Карло Бартолец предизвика бура на реакции во Србија по изјавата дека Црвена звезда е „просечен тим …

Тренерот на Звезда одговори на провокациите со цитат од Чарлс Буковски Прочитај повеќе

ЛШ: Црвена Звезда испушти водство за победа против Копенхаген (видео)

Фудбалерите на белградска Црвена Звезда не успеаја вечерва да го совладаат дански Копенхаген на домашен терен и да ја продолжат …

ЛШ: Црвена Звезда испушти водство за победа против Копенхаген (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top