Top Sport

ламар Одом

Кога можат сите, може и тој – Ламар Одом се подготвува за боксерско деби

Поранешната НБА ѕвезда, Ламар Одом, кој остана познат колку по своите спортски способности, толку по контроверзите и „дивиот“ начин на …

Кога можат сите, може и тој – Ламар Одом се подготвува за боксерско деби Прочитај повеќе

Секс-зависникот Одом се „зарече“ – нема секс пред бракот со свршеницата Сабрина!

Поранешниот кошаркар на Лос Анџелес лејкерс, Ламар Одом, инаку познат како човек кој се фалеше дека спиел со повеќе од …

Секс-зависникот Одом се „зарече“ – нема секс пред бракот со свршеницата Сабрина! Прочитај повеќе

Ламар Одом се откажал од порнографијата и благото за да се врати на кошарката

Двократниот НБА шампион, Ламар Одом открива дека се откажал од порнографијата и благото во обид да се врати на професионалната …

Ламар Одом се откажал од порнографијата и благото за да се врати на кошарката Прочитај повеќе

Ламар Одом: Со лажен пенис ја поминав допинг контролата на ОИ во Атина 2004 година

Екс-членот на кошаркарскиот Дрим тим на САД, Ламар Одом (39) на Олимписките игри во Атина во 2004 година ја изиграл …

Ламар Одом: Со лажен пенис ја поминав допинг контролата на ОИ во Атина 2004 година Прочитај повеќе

Scroll to Top