Top Sport

Луис Муриел

Напаѓачот на Аталанта доживеа „чудна повреда“, па му ја шиеја главата

Фудбалскиот напаѓач на калчолигашот Аталанта од Бергамо, Луис Муриел доживеал повреда на главата, па морал во болница на шиење откако …

Напаѓачот на Аталанта доживеа „чудна повреда“, па му ја шиеја главата Прочитај повеќе

Scroll to Top