Top Sport

Марко Спортиело

Аталанта го потврди првиот фудбалер со позитивен тест на корона вирусот

Голманот на Аталанта, Марко Спортиело е првиот фудбалер од клубот од Бергамо кој е позитивен на корона вирусот, потврдија од …

Аталанта го потврди првиот фудбалер со позитивен тест на корона вирусот Прочитај повеќе

Scroll to Top