Top Sport

Набилу Фекир

Славеше во стилот на Меси, па спасуваше жива глава (Видео)

Набилу Фекир, капитенот на Олимпик Лион, ги провоцира навивачите на Сент Етиен, предизвика инцидент од кој успеа да извлече жива …

Славеше во стилот на Меси, па спасуваше жива глава (Видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top