Top Sport

Нетфликс

Премиерлигата преговара со „Нетфликс“ за серија документарци

„Нетфликс“ се во преговори со англиската Премиерлига за нова документарна серија во стилот на „Драјв 2 сурвајв“ во Формула 1, …

Премиерлигата преговара со „Нетфликс“ за серија документарци Прочитај повеќе

Мерцедес и Ферари одбиле да бидат дел од документарен филм

Извршниот продуцент на компанијата „Нетфликс“, Пол Мартин изјавил дека екипите на Мерцедес и Ферари ги разочарале фановите на Формула 1 …

Мерцедес и Ферари одбиле да бидат дел од документарен филм Прочитај повеќе

Scroll to Top