Top Sport

ПФЛ

ММА: Ја предизвикуваше противничката, доби брутален нокаут

Украинката Олена Колесник доби брутална лекција дека во ММА кафезот секогаш мораш да бидеш подготвена на секакво изненадување, откако доби …

ММА: Ја предизвикуваше противничката, доби брутален нокаут Прочитај повеќе

Црногорката Пајиќ доживеа брутален нокаут во ПФЛ дебито

Надежите на Црногорката Јулија Пајиќ за наградата од милион долари од Професионалната лига на фајтери (ПФЛ) беа уништени во брутален …

Црногорката Пајиќ доживеа брутален нокаут во ПФЛ дебито Прочитај повеќе

ММА: Јулија Пајиќ „тепа“ мажи, ќе се бори за милион долари

Јулија Пајиќ е последната ММА атракција од балканските простори, откако 23-годишната ѕвезда која е родена во Германија, настапува за Црна …

ММА: Јулија Пајиќ „тепа“ мажи, ќе се бори за милион долари Прочитај повеќе

Scroll to Top